KONST / Litografier / Grafiska blad 7721074
nr 772 1074
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Grafiska blad, 2 st, Gustav Rudberg (1915-2001), Segelbår & Gårdsmotiv, motivets mått: 45 x 52 & 40 x 49
Kondition: slitage, skador
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 augusti 2012
kl 18:58:17
18/8 22:43:29